- Beranda
- Products
- Reach trucks
- 175504 Toyota RRE-200-H
175504
Toyota RRE-200-H
Interested?
Get in touch with one of our Area managersSpecifications
| Kapasitas | 2.000 kg |
|---|---|
| Mesin | Baterai |
| Tahun pembuatan | 2019 |
| Nilai Pengukur | 4.323 |
| Tiang | Triplex freelift |
| Tinggi pengangkatan | 540 cm |
| Tinggi yang direndahkan (cm) | 243 cm |
| Control type | Standard joystick |
| Pedal | Single pedal |
| Battery volts | 48 |
| Battery ampere hour | 560 |
| Battery year of manufacture | 2019 |
| Berat | 4.091 kg |
| Attachment types | Sideshift |